Euroopa Liidu Maja – Rävala pst 4

Vaata Rävala pst 4 pakkumisi siit.

Üürile anda suurepärase asukohaga eksklusiivsed A-klassi bürood südalinnas Rävala pst 4 asuvas ärihoones. 2006. aastal valminud hoone on tuntud ka kui Euroopa Liidu Maja, kuna seal töötavad Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni esindused.

Hoone on 10-korruseline ja selle viimasel korrusel asub kesklinnas ainulaadne ca 500 suurune privaatne katuseterrass.  Büroodest avanevad suurepärased vaated südalinnale ja Maakri kvartalile. Esimesel korrusel asuvad vaateakendega ja hea nähtavusega kaubanduspinnad.

Hoones on kõik kaasaegsed kommunikatsioonid: kliimasüsteem, sundventilatsioon, gaasiküte, ATS, kiire internet, läbipääsusüsteemid, olmeruumid jne.

Hoones on 5 lifti. Peasissepääsu juures võtab külastajaid vastu administraator. Parkimisvõimalused lähedal asuvates tasulistes parkimismajades ja avalikes parklates.

Lisaks Euroopa Liidu institutsioonidele üürivad hoones ruume mitu advokaadibürood ja populaarne terviseklubi MyFitness. Hoone vahetus läheduses on arenev Maakri kvartal, kus asuvad Radisson Blu hotell, Swissôtel Tallinn, Tornimäe ärikeskus, Solaris, Kaubamaja ja Viru Keskus, mis kõik koondavad piirkonda suurt jalakäijate- ja kliendivoogu.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!