Tööpakkumised

Oleme Eesti kinnisvaraturul edukalt tegutsenud alates 1995. aastast. Meie edukuse aluseks on pikaajalised ja hästi hoitud kliendisuhted, läbimõeldud ja targalt planeeritud arendus- ja investeerimisprojektid ning professionaalne ja kokkuhoidev tiim.

Planeerime ja viime ellu suuri kinnisvara projekte, millest enamus kinnisvaraettevõtteid vaid unistab. Mahtude kasvamise vajame oma tiimi veel rohkem säravaid ja tublisid inimesi.

Kui tunned, et soovid töötada tiimis, kus hinnatakse üksteist, professionaalsust, head sisekliimat, oled oodatud meile kandideerima!

 

TÄISKOHAGA KINNISVARA KONSULTANT

Otsime oma meeskonda nii era- kui ärikondliku kinnisvara konsultanti, keda ootab põnev töö kinnisvara portfelliga. Konsultandina on Sinu igapäevaseks tööks info analüüsimine, aktiivne suhtlemine klientidega ja tehingute läbiviimine. Oleme loonud unikaalsed töövahendid ja keskkonna, et Sinu tööd toetada.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • hea suhtlemisoskus
  • hea digitaalne kirjaoskus
  • hea vene keele oskus kõnes ja kirjas.

Miks liituda meie tiimiga:

Oleme loonud unikaalsed töövahendid ja keskkonna, et oma inimeste õnnestumist toetada. Kõige tähtsamaks on isikuomadused ja suhtumine, kõik muu on õpitav. Lisaks pakume põhipalka, et sa ei peaks muretsema oma igapäevaste kulutuste pärast. Aga peamine maasikas on siiski tulemustasu..“ – Monica Meldo, RE Kinnisvara vanempartner.

RE Kinnisvara on tegutsenud Eesti kinnisvaraturul üle 20 aasta. Väärtustame kvaliteeti rohkem kui kvantiteeti. Meie eesmärgiks ei ole olla kõige suurem, vaid kõige parem.

Oled oodatud liituma meie professionaalide tiimiga! Huvi korral saada oma CV koos motivatsioonikirjaga monica.meldo@re.ee