Tutvustus

Kinnisvara on väärtuslik, sellega tuleb hästi ja hoolikalt ümber käia seda nii ostes, müües, üürile andes kui ka üürile võttes. RE Kinnisvara AS on tegutsenud alates 1995. aastast. Kuni aastani 2014 tegutseti Rime Kinnisvara Vahenduse AS kaubamärgi all.

Oleme kasvanud Eesti üheks vanimaks kinnisvaraettevõtteks. Meie teenuse kvaliteedi tagavad kogemused, oskused ja teadmised, mis on kogunenud nii majanduskasvu kui ka -languse aastail. Meie 20 kogenud spetsialisti teavad, miks, millal ja mida teha ning  jagavad hea meelega oma teadmisi Teiega.

Me teame, et liigne hoog kui ka liigne skeptilisus edu ei too. RE Kinnisvara lähtub oma tegevuses analüüsist ja kogemusele rajanevast tunnetusest, mis kinnisvara puhul on kaaluka tähtsusega. Lisaks ratsionaalsetele väärtustele tuleb hinnata ka emotsionaalseid väärtuseid, mis määravad tihti oluliselt rohkem kui ratsionaalsed. Tasakaalukus väldib suuri vigu ja ebaõnnestumisi.

RE Kinnisvara pakub kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid alates suuremahuliste arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni välja –
RE Kinnisvara AS on täisteenust pakkuv kinnisvarabüroo. Meil on laialdasi kogemusi kõigis tegevussuundades, milleks on:

  • nii elamis- kui äripindade maakler- ja hindamisteenused tavaobjektidest kuni suurte arendusprojektideni;
  • elamispindade arendusprojektid;
  • investeeringud ärikinnisvarasse;

RE Kinnisvara AS on Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu koostööpartner ning teeb koostööd kõigi Eesti pankade ja finantsasutustega.