Veldi tee 5 – RE Kinnisvara

Property Intro

Veldi tee 5

Veldi tee 5, Veneküla, Harju County, Estonia

Veldi tee 5

2020 juunis valmiv stockoffice Tallinna ringtee ääres

12 371.15 €

5.50 €/m2

Print

Property info

Total area 2249.30
County Harjumaa
City/parish Rae vald
Place Veneküla
District Tallinna lähiümbrus
House no. 5
Floor 1
Type Ladu, Tootmine, Kaubandus, Teenindus, Ladu/Tootmine
Readiness valmimisjärgus
Year of construction 2020
Cadastre no. 65301:001:4186
Price 12371.15

Üürile anda 2020. aasta juunis valmivas A-klassi stockoffice-tüüpi hoones pind suurusega 2249,3 m². Hoone asub Rae vallas, Venekülas, aadressil Veldi tee 5, vahetult Tallinna ringtee ääres.

Pind on jagatud järgmiselt:
I korrus: lao/tootmisruum 1615,4 m², kontor 315,6 m² ja wc-d. Vajadusel saab esimese korruse planeeringut muuta – saab teha duširuumi, riietusruumi, köögi jne.
II korrus: kontor 315,6 m² ja wc-d. Ka teise korruse planeeringut saab vajadusel muuta – saab teha duširuumi, riietusruumi, köögi jne.

Lao/tootmispinna ja büroopinna suurust saab kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele, sealjuures on keskmine äriruumide üüri hind 5,5 €/m².

Laadimine on maaga tasapinnas olevate käiguuksega tõstuste kaudu. Tõstuste mõõdud on 4,1 m (laius) x 4,4 m (kõrgus). Tootmis- või laoruumi kõrgus fermini on 6,4 m, profiilplekini 8,0–8,5 m.
Büroos on lae puhaskõrgus esimesel korrusel 2,85 m, teisel korrusel 2,95 m.

Hoone rajatakse energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Büroos on radiaatorküte ja laos küttekalorifeerid. Küttekandjaks on vesi, mida soojendatakse gaasikatlamajas. Büroo- ja olmeruumides on soojustagastusega ventilatsioon, laoruumis väljatõmbeventilaatorid koos värskeõhurestidega. Jahutus on üüripinna põhine, reguleeritav ka korrusepõhiselt.

Hoones on üüripinna põhine tehnilise valve valmidus, igal boksil on programmeeritav läbipääsusüsteem.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.

Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami. Maanteeameti andmetel kasutab Tallinna ringtee seda lõiku päevas kuni 20 000 autot, mis annab üürnikele suurepärase võimaluse end hoone fassaadil asuva reklaami abil nähtavaks teha.

Hoone nimega Ringtee Stock paikneb logistiliselt heas asukohas otse Tallinna ringtee ääres. Lisaks ringteele tagavad lähedal asuvad suured magistraalid nagu Tartu maantee, Peterburi tee ja Suur-Sõjamäe tänav kiire ligipääsu teistele linnaosadele ja linnast välja viivatele teedele. Peale selle on uus Betooni tänava pikendus heaks alternatiiviks Peterburi teele ja Suur-Sõjamäe tänavale kiireks Tallinnasse jõudmiseks.

Sõiduajad Ringtee Stockist:
• Tallinna lennujaam 17 min
• Tartu maantee 8 min
• Peterburi maantee 4 min
• Kesklinn 16 min
• Suur-Sõjamäe 11 min
• Ülejõe bussipeatus jalgsi 7 min

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass B
Heating system Gaasiküte
Building material sega materjalid
Parkimine tasuta parkimine, hoovis, maja ees