Meie üliäge tiim otsib uusi liikmeid - tule meile era- või ärikinnisvara konsultandiks!

Andi Pleskovski
RE juhtiv konsultant/partner

Unikaalsed töövahendid teevad töö lihtsaks. Pead vaid hea suhtlus- ja digitaalse kirjaoskusega olema. Hea kui saad ka vene keeles end arusaadavaks teha.

Meil on põhipalk, et sa oma igapäevaste kulutuste pärast muretsema ei peaks. Aga palju üldse palka võiksid teenida - selle otsustad ise!

LISAKS OOTAVAD SIND:

  • Tippkliendid ja võimalus teha koostööd Eesti suurimate arendajatega
  • Väljaõpe ja koolitused
  • Ettevõtte auto kasutamise võimalus
  • Toredad firmaüritused
  • Tasuta hommikusöögid ja alati värsked puuviljad.

Head asjad saavad Sinuga juhtuda, kui saadad oma CV koos motivatsioonikirjaga personal@re.ee

Vaata Andi lugu, kuidas saada kinnisvara tipptegijaks

Soovisin liikuda kinnisvara valdkonda, sest see on prestiižne. Kinnisvara on vajalik, igal perekonnal ja ettevõttel on kindel seos kinnisvaraga, paljud neist omavad seda. Kinnisvara on püsiva väärtusega ja seal valdkonnas liigub palju raha.

Paljudel edukatel ettevõtjatel on portfellis kinnisvara. Hoolimata majandustsüklist ei kao kinnisvara ja nõudlus selle vastu, tehinguid tehakse alati. Kõige selle pärast tahtsin juba vahetult pärast ülikooli kinnisvaramaakleriks kandideerida ning käisin ka mitmel vestlusel. Küll aga ei olnud ilmselt nii noorena mul veel piisavalt julgust ja ka pädevust, et see väljakutse vastu võtta. Kartsin muuhulgas ka, et ei oska piisavalt vene keelt ja jään selle tõttu igapäeva töös hätta.

Kuna põhipalka sel ajal keegi ei pakkunud või pakuti seda ainult lühiajaliselt sisseelamisperioodiks, siis otsustasin enda jaoks sel hetkel kindlama sissetulekuga müügitöö kasuks, millel tulemustasu moodustas ainult väikese osa. Kuigi algul oli huvitav, siis mõne aastaga ikkagi see töö ammendas end minu jaoks, kuna tundsin, et ei saa teenida piisavalt, kuigi olin võimeline rohkemaks.

Otsusatasin hoopis minna reisima ja kogemusi saama välismaale – Austraaliasse. Seal sain kogemusi ja julgust nii inimestega suhtlemisel kui ka paranes mu inglise keele oskus. Kahe aasta pärast kodumaale naastes panin end kirja ka vene keele kursusele.

Endiselt oli minu sees suur soov leida töö kinnisvara alal ja saada seal spetsialistiks. Mõtlesin, et kui m praegu võimalust ei kasuta, siis hiljem seda ei pruugi enam ka tulla. Paar nädalat pärast Eestisse tagasi jõudmist seadsin omale eesmärgiks leida töö, mida olen juba pikalt soovinud teha. Kandideerisin mitmesse firmasse, aga RE Kinnisvara tundus teistest oluliselt sümpaatsem. Mind valdasid endiselt samad hirmud, mis ka mõned aastad tagasi, aga noore inimesena otsustasin võtta riski. Täna ma seda muidugi ei kahetse.

Tulin tööle kinnisvarasse, sest see valdkond paelus mind. Tegin uurimustööd nii palju, kui ma oskasin ja aina selgemaks sai, et see töö on just minu jaoks. Mind paelus, et siin ei ole teenistusel lage ees. Nii palju, kui suudad ja oskad teha, nii palju ka on sul võimalik teenida. Mulle ei meeldinud varasemates töökohtades, et peab kohustuslikus korras istuma kellast kellani tehes midagi, mis sulle tegelikult ei meeldi. Nüüd ma tegelen igapäevaselt põneva alaga ja lisaks on mu tööaeg paindlik. Olen alati tahtnud oma aja peremees olla ning siin on see võimalik. Kohtun väga paljude põnevate ja tarkade inimestega ning tegelen huvitavate projektidega. Tunnen, et ma õpin iga päev kelleltki midagi uut ja saan sellest inspiratsiooni. Selle viie aasta jooksul pole kordagi ma tundnud, et minu igapäeva töösse oleks rutiin tekkinud. See pole lihtsalt võimalik, kuna töö on nii mitmekesine.

Algus oli raske, aga siin on jällegi kõik inimeses endas kinni. Paari kuuga teenisin sama palju kui mitmendat aastat sarnast tööd tegev kolleeg. See kõik innustas mind edasi õppima ja pingutama ning uusi eesmärke seadma. Tänaseks olen enamus eesmärke täitnud ja saan jällegi edasi liikuda. Hirmudel, mis mind alguses valdasid ei olnud tagantjärele vaadates mingit alust. Siin töös on kõik õpitav, loeb vaid tahtejõud ja huvi kinnisvara vastu. Ma ei näe, et ma tahaksin tulevikus valdkonda vahetada. Naudin oma tööd, see on ühtlasi ka minu hobi ja ma arvan, et kõik, kes nii tunnevad, on sattunud õigesse kohta.