Ülemiste City Kolmiktorn - RE Kinnisvara

Property Intro

Ülemiste City Kolmiktorn

Ülemiste City, Lõõtsa, Tallinn, Estonia

Ülemiste City Kolmiktorn

Ülemiste City, Lõõtsa, Tallinn, Estonia

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Ülemiste City pakkumisi siit.

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Arenduse eesmärgiks on luua 36 hektaril laiuv Tark Linn / Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.

Linnaku arendamine sai alguse 2005. aastal. Tänaseks on siin välja töötatud hästitoimiv majandusstruktuur. Välja on ehitatud ca 80 000 m² kaasaegset büroopinda, lisaks on linnakus veel ca 120 000 m² tööstus- ja laopinda. 2014. aastaks tegutseb Ülemiste Citys ligikaudu 200 ettevõtet, kus on endale töökoha leidnud ca 6000 töötajat.

Ülemiste City visioon on kasvada 2025. aastaks ööpäevaringselt toimivaks multifunktsionaalseks linnakuks, mis ühendab 15 000 ettevõtte ja organisatsiooni töötajat ning 5000 elanikku.

Ragnar Nurkse Kolmiktorni nime kandev äri- ja büroohoone valmis 2013. aasta lõpus ja asub Ülemiste City linnakus aadressil Lõõtsa tänav 8a. Hoone võitis Tallinna Ettevõtlusauhind 2013 “Arendusprojekt 2013” tiitli.

Kümnekorruselises ärihoones on kokku ligi 24 000 m² büroopinda. Hoone valmimisega kasvab Ülemiste City büroopindade maht 50% ning see toob ärilinnakusse ca 2500 uut töötajat. Kolmiktorni ehitusse on investeeritud üle 30 miljoni euro.

Kolmiktorn on oma nime saanud maailmanimega Eesti päritolu majandusteadlase Ragnar Nurkse järgi.

Büroohoone planeerimisel on lähtutud keskkonnasõbralikkusest ning energiatõhususest – kolmiktorni kaalutud energiakasutuse klass on ”C”.

Maja on varustatud kaasaegsete kommunikatsiooni- ja ventilatsioonilahendustega. Ruumides on mehhaaniline sisse- ja väljapuhkeventilatsioon koos jahutussüsteemiga, mis tagavad sobiva temperatuuri. Sisekliimat saab klient vastavalt vajadusele reguleerida ka erinevate ruumide kaupa. Suurt rõhku on pandud heliisolatsioonile.

Kolmiktorni iga korruse keskel asub liftihall ja trepikoda. Ratastoolis liikleja saab hoones liikuda liftiga, mis on varustatud ka pimekirja nuppudega. Hoone esimese torni avaras esindusfuajees tervitab vastuvõtusekretär. Sissepääs kolmiktorni on tagatud 24/7.

Erinevalt tavapärastest büroohoonetest, kus planeeringu muutmine on aja- ja ressursimahukas, on kolmiktornis büroopindade ruumilahenduse muutmine lihtne ja mugav.

Kolmiktorni tüüpkorruseid (3.-10. korrus) saab kasutada ühe suure büroona või jagada need soovi korral kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks. Büroopindade vaheseinu on võimalik liigutada ning ruumide ja töökohtade arvu suurendada või vähendada. Üleandmise hetkel on ruumid viimistletud ning kasutusvalmis.

Kolmiktorni ankurrentnik on Maksu- ja Tolliamet, lisaks paiknevad hoones Dunker Estonia OÜ, If P&C Insurance AS jpt.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!